O mnie

Pracownia KP PURE FORM powstała z narastającego latami uzależnienia od kreowania przestrzeni. Jestem wielbicielką prostej, wyrazistej formy, mocnych akcentów i nietuzinkowości. W projektach łączę praktyczność z pięknem, funkcjonalność z oryginalnością, minimalizm z odrobiną szaleństwa.

Wszystkie powierzane mi zlecenia, realizuję z prawdziwą pasją i pełnym zaangażowaniem. Zajmuję się aranżacją wnętrz, tworząc projekty koncepcyjne lub wykonawcze, które odpowiadają indywidualnym potrzebom moich Klientów. Co to dokładnie oznacza? Każda przygotowywana przeze mnie aranżacja wnętrz to przemyślany projekt, uwzględniający Twój styl życia, przyzwyczajenia i preferencje. Jako projektant wnętrz staram się Ciebie poznać, aby przedstawić Ci rozwiązanie, które będzie zgodne z Twoimi upodobaniami oraz zaplanowanym budżetem.

Projektuje wnętrza głównie na terenie Śląska, m. in.  Gliwic, Katowic, Chorzowa, Bytomia, Tarnowskich Góry oraz okolic. Na specjalną prośbę dojeżdżam także w inne rejony Polski. Ponadto realizuję także zlecenia w formie on-line.

Z połączenia miłości do wnętrz oraz mojej drugiej pasji jaką jest ogród w pracowni powstają również moje autorskie kwietniki, które możecie spotkać we wnętrzach zarówno prywatnych jak i publicznych w całej Polsce.

„W bałaganie odnajdź prostotę, w dysharmonii harmonię, w środku trudności znajduje się możliwość”
Albert Einstein